![](https://topiogrigorobistoli.gr/sites/default/files/styles/large/public/field/image/333_1.jpg?itok=bsVxlRaV)
Ο Ταχτσίδης που βγάζει πολύ πάθος στον Ολυμπιακό θέλει πολύ να παίξει στον αγώνα με Πανιώνιο, ωστόσο παραμένει πολύ πιθανό να προφυλαχθεί λόγω του προβλήματος στα πλευρά του.
Ο Παναγιώτης Ταχτσίδης είναι καλύτερα μετά τον τραυματισμό του στο γήπεδο του Περιστερίου ωστόσο λόγω του προβλήματος στα πλευρά του το πλέον πιθανό είναι να μείνει off με Πανιώνιο.
Ο διεθνής μέσος πάντως βγάζει πολύ πάθος στον Ολυμπιακό και έδειχνε με κάθε τρόπο ότι θέλει να παίξει και να προσφέρει στον αγώνα με την ομάδα της Νέας Σμύρνης.